M-bakken Holding AS
Org.nr. 922246378 · Aksjeselskap · Reinsvoll
Om selskapet
- Selskap
- M-bakken Holding AS (aksjeselskap)
- Org.nr
- 922246378
- Styreleder
- Morten Bakken
- Stiftet
- 2019
- Bransje
- Uoppgitt
Hvem eier M-bakken Holding AS?
- Morten Bakken 100,0 %
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister (2025).
Regnskap for M-bakken Holding AS
Resultatregnskap
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 kr | – | – |
| Sum driftskostnader | 20 069 kr | 16 875 kr | 15 919 kr |
| Driftsresultat | -20 069 kr | -16 875 kr | -15 919 kr |
| Finansinntekter | 401 586 kr | 639 131 kr | 269 557 kr |
| Finanskostnader | 683 kr | 54 785 kr | 145 000 kr |
| Netto finans | 400 903 kr | 584 346 kr | 124 557 kr |
| Resultat før skatt | 380 834 kr | 567 471 kr | 108 638 kr |
| Skattekostnad | 70 037 kr | 74 531 kr | 55 773 kr |
| Årsresultat | 310 797 kr | 492 940 kr | 52 865 kr |
Balanse
| Eiendeler | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Sum anleggsmidler | 784 864 kr | 496 479 kr | 523 675 kr |
| Varelager | 0 kr | – | – |
| Fordringer | 1,0 mill. kr | 1,0 mill. kr | 1,0 mill. kr |
| Investeringer | 0 kr | – | – |
| Bankinnskudd og kontanter | 6,0 mill. kr | 6,0 mill. kr | 6,0 mill. kr |
| Sum omløpsmidler | 7,0 mill. kr | 7,0 mill. kr | 7,0 mill. kr |
| Sum eiendeler | 7,8 mill. kr | 7,5 mill. kr | 7,6 mill. kr |
| Egenkapital og gjeld | |||
| Innskutt egenkapital | 30 000 kr | 30 000 kr | 30 000 kr |
| Opptjent egenkapital | 7,7 mill. kr | 7,4 mill. kr | 7,0 mill. kr |
| Sum egenkapital | 7,7 mill. kr | 7,4 mill. kr | 7,0 mill. kr |
| Langsiktig gjeld | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
| Kortsiktig gjeld | 70 038 kr | 74 532 kr | 555 773 kr |
| Sum gjeld | 70 038 kr | 74 532 kr | 555 773 kr |
| Sum egenkapital og gjeld | 7,8 mill. kr | 7,5 mill. kr | 7,6 mill. kr |
Nøkkeltall
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 99 % | 99 % | 93 % |
| Driftsmargin | – | – | – |
| Likviditetsgrad | 100,00 | 93,73 | 12,68 |
Kilde: Regnskapsregisteret i Brønnøysund. Egenkapitalandel er egenkapital delt på sum eiendeler, driftsmargin er driftsresultat delt på driftsinntekter, og likviditetsgrad er omløpsmidler delt på kortsiktig gjeld (over 1 betyr at kortsiktige forpliktelser er dekket). Siste årsregnskap er ikke revidert.
Kan M-bakken Holding AS gå konkurs?
Lav risiko Siste regnskap (2025) viser omsetning på 0 kr, et resultat på 310 797 kr og egenkapital på 7,7 mill. kr (99 % av eiendelene). Selskapet går med overskudd og har en sunn egenkapital, så det er ingenting i regnskapet som tyder på at det er i fare.
Vanlige spørsmål om M-bakken Holding AS
Hva driver M-bakken Holding AS med?
M-bakken Holding AS er registrert med bransjen «uoppgitt» i Brønnøysundregistrene.
Hvem eier M-bakken Holding AS?
De største aksjonærene i M-bakken Holding AS er Morten Bakken (100,0 %), ifølge Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hvem er styreleder i M-bakken Holding AS?
Styreleder i M-bakken Holding AS er Morten Bakken.
Hva er omsetningen til M-bakken Holding AS?
M-bakken Holding AS hadde en omsetning på 0 kr i 2025 og et resultat på 310 797 kr, ifølge Regnskapsregisteret.
Hvor holder M-bakken Holding AS til?
M-bakken Holding AS har forretningsadresse c/o Morten Bakken, Vestbakkvegen 12, 2840 Reinsvoll.
Er M-bakken Holding AS konkurs?
Nei. M-bakken Holding AS er ikke registrert med konkurs eller avvikling i Brønnøysundregistrene.
Kilde: Brønnøysundregistrene, Skatteetatens aksjonærregister og Regnskapsregisteret.