Mfarm AS
Org.nr. 922833346 · Aksjeselskap · Nesbru
Om selskapet
- Selskap
- Mfarm AS (aksjeselskap)
- Org.nr
- 922833346
- Styreleder
- Hans Fredrik Steenbuch (1961, Nesbru)
- Adresse
- Breivikveien 50, 1394 Nesbru
- Stiftet
- 2019
- Bransje
- Uoppgitt
Ledelse og styre
Hvem eier Mfarm AS?
- Mikael Steenbuch 100,0 %
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister (2025).
Regnskap for Mfarm AS
Resultatregnskap
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
| Lønnskostnader | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
| Sum driftskostnader | 52 395 kr | 30 604 kr | 22 006 kr |
| Driftsresultat | -52 395 kr | -30 604 kr | -22 006 kr |
| Finansinntekter | 73 579 kr | 7 146 kr | 8 053 kr |
| Finanskostnader | 12 000 kr | 0 kr | 4,1 mill. kr |
| Netto finans | 61 579 kr | 7 146 kr | -4,1 mill. kr |
| Resultat før skatt | 9 184 kr | -23 458 kr | -4,1 mill. kr |
| Årsresultat | 9 184 kr | -23 458 kr | -4,1 mill. kr |
Balanse
| Eiendeler | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Sum anleggsmidler | 36 mill. kr | 36 mill. kr | 36 mill. kr |
| Fordringer | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
| Investeringer | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
| Bankinnskudd og kontanter | 265 264 kr | 246 971 kr | 356 771 kr |
| Sum omløpsmidler | 265 264 kr | 246 971 kr | 356 771 kr |
| Sum eiendeler | 36 mill. kr | 36 mill. kr | 36 mill. kr |
| Egenkapital og gjeld | |||
| Innskutt egenkapital | 65 980 kr | 65 980 kr | 65 980 kr |
| Opptjent egenkapital | 36 mill. kr | 36 mill. kr | 36 mill. kr |
| Sum egenkapital | 36 mill. kr | 36 mill. kr | 36 mill. kr |
| Langsiktig gjeld | – | 0 kr | 0 kr |
| Kortsiktig gjeld | 24 292 kr | 14 383 kr | 38 826 kr |
| Sum gjeld | 24 292 kr | 14 383 kr | 38 826 kr |
| Sum egenkapital og gjeld | 36 mill. kr | 36 mill. kr | 36 mill. kr |
Nøkkeltall
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 100 % | 100 % | 100 % |
| Driftsmargin | – | – | – |
| Likviditetsgrad | 10,92 | 17,17 | 9,19 |
Kilde: Regnskapsregisteret i Brønnøysund. Egenkapitalandel er egenkapital delt på sum eiendeler, driftsmargin er driftsresultat delt på driftsinntekter, og likviditetsgrad er omløpsmidler delt på kortsiktig gjeld (over 1 betyr at kortsiktige forpliktelser er dekket).
Kan Mfarm AS gå konkurs?
Lav risiko Siste regnskap (2025) viser omsetning på 0 kr, et resultat på 9 184 kr og egenkapital på 36 mill. kr (100 % av eiendelene). Selskapet går med overskudd og har en sunn egenkapital, så det er ingenting i regnskapet som tyder på at det er i fare.
Vanlige spørsmål om Mfarm AS
Hva driver Mfarm AS med?
Mfarm AS er registrert med bransjen «uoppgitt» i Brønnøysundregistrene.
Hvem eier Mfarm AS?
De største aksjonærene i Mfarm AS er Mikael Steenbuch (100,0 %), ifølge Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hvem er styreleder i Mfarm AS?
Styreleder i Mfarm AS er Hans Fredrik Steenbuch.
Hva er omsetningen til Mfarm AS?
Mfarm AS hadde en omsetning på 0 kr i 2025 og et resultat på 9 184 kr, ifølge Regnskapsregisteret.
Hvor holder Mfarm AS til?
Mfarm AS har forretningsadresse Breivikveien 50, 1394 Nesbru.
Er Mfarm AS konkurs?
Nei. Mfarm AS er ikke registrert med konkurs eller avvikling i Brønnøysundregistrene.
Kilde: Brønnøysundregistrene, Skatteetatens aksjonærregister og Regnskapsregisteret.