Stavros AS
Org.nr. 923135340 · Aksjeselskap · Fyllingsdalen
Om selskapet
- Selskap
- Stavros AS (aksjeselskap)
- Org.nr
- 923135340
- Styreleder
- Tor Andersen
- Stiftet
- 2019
- Bransje
- Uoppgitt
Hvem eier Stavros AS?
- Auto 23 AS 33,3 %
- Kvasshovd AS 33,3 %
- Coso AS 33,3 %
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister (2025).
Regnskap for Stavros AS
Resultatregnskap
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 kr | – | – |
| Sum driftskostnader | 2 466 kr | 2 328 kr | – |
| Driftsresultat | -2 466 kr | -2 328 kr | – |
| Finansinntekter | 60 kr | 87 297 kr | 162 892 kr |
| Finanskostnader | 308 kr | 0 kr | 180 003 kr |
| Netto finans | -248 kr | 87 297 kr | -17 111 kr |
| Resultat før skatt | -2 714 kr | 84 969 kr | -17 111 kr |
| Skattekostnad | 0 kr | 14 911 kr | – |
| Årsresultat | -2 714 kr | 70 058 kr | -17 111 kr |
Balanse
| Eiendeler | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Sum anleggsmidler | 21 mill. kr | 21 mill. kr | 20 mill. kr |
| Varelager | 0 kr | – | – |
| Fordringer | 0 kr | – | – |
| Investeringer | 0 kr | – | – |
| Bankinnskudd og kontanter | 4 758 kr | 12 383 kr | 182 413 kr |
| Sum omløpsmidler | 4 758 kr | 12 383 kr | 182 413 kr |
| Sum eiendeler | 21 mill. kr | 21 mill. kr | 20 mill. kr |
| Egenkapital og gjeld | |||
| Innskutt egenkapital | 99 000 kr | 99 000 kr | 99 000 kr |
| Opptjent egenkapital | 828 126 kr | 830 840 kr | 760 781 kr |
| Sum egenkapital | 927 126 kr | 929 840 kr | 859 781 kr |
| Langsiktig gjeld | 20 mill. kr | 20 mill. kr | 19 mill. kr |
| Kortsiktig gjeld | 190 000 kr | 194 911 kr | 180 000 kr |
| Sum gjeld | 20 mill. kr | 20 mill. kr | 19 mill. kr |
| Sum egenkapital og gjeld | 21 mill. kr | 21 mill. kr | 20 mill. kr |
Nøkkeltall
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 4 % | 4 % | 4 % |
| Driftsmargin | – | – | – |
| Likviditetsgrad | 0,03 | 0,06 | 1,01 |
Kilde: Regnskapsregisteret i Brønnøysund. Egenkapitalandel er egenkapital delt på sum eiendeler, driftsmargin er driftsresultat delt på driftsinntekter, og likviditetsgrad er omløpsmidler delt på kortsiktig gjeld (over 1 betyr at kortsiktige forpliktelser er dekket). Siste årsregnskap er ikke revidert.
Kan Stavros AS gå konkurs?
Høy risiko Siste regnskap (2025) viser omsetning på 0 kr, et resultat på -2 714 kr og egenkapital på 927 126 kr (4 % av eiendelene). Selskapet har gått med underskudd 2 av de siste 3 årene og har lite egenkapital å tære på.
Vanlige spørsmål om Stavros AS
Hva driver Stavros AS med?
Stavros AS er registrert med bransjen «uoppgitt» i Brønnøysundregistrene.
Hvem eier Stavros AS?
De største aksjonærene i Stavros AS er Auto 23 AS (33,3 %), Kvasshovd AS (33,3 %) og Coso AS (33,3 %), ifølge Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hvem er styreleder i Stavros AS?
Styreleder i Stavros AS er Tor Andersen.
Hva er omsetningen til Stavros AS?
Stavros AS hadde en omsetning på 0 kr i 2025 og et resultat på -2 714 kr, ifølge Regnskapsregisteret.
Hvor holder Stavros AS til?
Stavros AS har forretningsadresse c/o Tor Andersen, Krohnegården 164B, 5146 Fyllingsdalen.
Er Stavros AS konkurs?
Nei. Stavros AS er ikke registrert med konkurs eller avvikling i Brønnøysundregistrene.
Kilde: Brønnøysundregistrene, Skatteetatens aksjonærregister og Regnskapsregisteret.