Arra Stavern AS
Org.nr. 926051059 · Aksjeselskap · Stavern
Om selskapet
- Selskap
- Arra Stavern AS (aksjeselskap)
- Org.nr
- 926051059
- Daglig leder og styreleder
- Tor Magnus Kubara (1964, Sandefjord)
- Stiftet
- 2020
- Bransje
- Detaljhandel med klær
Ledelse og styre
Regnskap for Arra Stavern AS
Resultatregnskap
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 1,9 mill. kr | 2,3 mill. kr | 3,2 mill. kr |
| Sum driftsinntekter | 1,9 mill. kr | 2,3 mill. kr | 3,2 mill. kr |
| Lønnskostnader | 14 159 kr | 257 627 kr | 448 717 kr |
| Sum driftskostnader | 1,4 mill. kr | 1,7 mill. kr | 2,9 mill. kr |
| Driftsresultat | 491 205 kr | 626 022 kr | 294 943 kr |
| Finansinntekter | 2 kr | 592 kr | 885 kr |
| Finanskostnader | 7 968 kr | 2 324 kr | 198 022 kr |
| Netto finans | -7 966 kr | -1 732 kr | -197 137 kr |
| Resultat før skatt | 483 239 kr | 624 289 kr | 97 806 kr |
| Skattekostnad | 106 824 kr | 137 222 kr | 21 345 kr |
| Årsresultat | 376 415 kr | 487 068 kr | 76 461 kr |
Balanse
| Eiendeler | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Sum anleggsmidler | 0 kr | 10 536 kr | 22 031 kr |
| Varelager | – | 526 390 kr | 53 145 kr |
| Fordringer | 2,1 mill. kr | 1,8 mill. kr | 1,3 mill. kr |
| Investeringer | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
| Bankinnskudd og kontanter | 35 445 kr | 20 239 kr | 30 062 kr |
| Sum omløpsmidler | 2,2 mill. kr | 2,4 mill. kr | 1,4 mill. kr |
| Sum eiendeler | 2,2 mill. kr | 2,4 mill. kr | 1,4 mill. kr |
| Egenkapital og gjeld | |||
| Innskutt egenkapital | 94 430 kr | 94 430 kr | 94 430 kr |
| Opptjent egenkapital | 1,9 mill. kr | 1,5 mill. kr | 1,0 mill. kr |
| Sum egenkapital | 2,0 mill. kr | 1,6 mill. kr | 1,1 mill. kr |
| Langsiktig gjeld | – | 2 318 kr | 315 kr |
| Kortsiktig gjeld | 186 796 kr | 744 725 kr | 243 295 kr |
| Sum gjeld | 186 796 kr | 747 043 kr | 243 610 kr |
| Sum egenkapital og gjeld | 2,2 mill. kr | 2,4 mill. kr | 1,4 mill. kr |
Nøkkeltall
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 91 % | 68 % | 82 % |
| Driftsmargin | 26,0 % | 27,4 % | 9,1 % |
| Likviditetsgrad | 11,67 | 3,16 | 5,56 |
Kilde: Regnskapsregisteret i Brønnøysund. Egenkapitalandel er egenkapital delt på sum eiendeler, driftsmargin er driftsresultat delt på driftsinntekter, og likviditetsgrad er omløpsmidler delt på kortsiktig gjeld (over 1 betyr at kortsiktige forpliktelser er dekket). Siste årsregnskap er ikke revidert.
Kan Arra Stavern AS gå konkurs?
Lav risiko Siste regnskap (2025) viser omsetning på 1,9 mill. kr, et resultat på 376 415 kr og egenkapital på 2,0 mill. kr (91 % av eiendelene). Selskapet går med overskudd og har en sunn egenkapital, så det er ingenting i regnskapet som tyder på at det er i fare. Omsetningen falt med 17 % fra året før.
Vanlige spørsmål om Arra Stavern AS
Hva driver Arra Stavern AS med?
Arra Stavern AS er registrert med bransjen «detaljhandel med klær» i Brønnøysundregistrene.
Hvem er daglig leder i Arra Stavern AS?
Daglig leder i Arra Stavern AS er Tor Magnus Kubara.
Hva er omsetningen til Arra Stavern AS?
Arra Stavern AS hadde en omsetning på 1,9 mill. kr i 2025 og et resultat på 376 415 kr, ifølge Regnskapsregisteret.
Hvor holder Arra Stavern AS til?
Arra Stavern AS har forretningsadresse Rådhusgaten 19A, 3290 Stavern.
Er Arra Stavern AS konkurs?
Nei. Arra Stavern AS er ikke registrert med konkurs eller avvikling i Brønnøysundregistrene.
Kilde: Brønnøysundregistrene og Regnskapsregisteret.