Næringsforeningen I Trondheimsregionens Tiltaksfond Sti
Org.nr. 975373592 · Stiftelse · Trondheim
Om selskapet
- Selskap
- Næringsforeningen I Trondheimsregionens Tiltaksfond Sti (stiftelse)
- Org.nr
- 975373592
- Styreleder
- Berit Rian
- Stiftet
- 1913
- Bransje
- Aktiviteter i fond/legat som støtter veldedige og allmennyttige formål
Ledelse og styre
Regnskap for Næringsforeningen I Trondheimsregionens Tiltaksfond Sti
Resultatregnskap
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 kr | – | 0 kr |
| Sum driftskostnader | 101 083 kr | 70 206 kr | 67 024 kr |
| Driftsresultat | -101 083 kr | -70 206 kr | -67 024 kr |
| Finansinntekter | 195 582 kr | 594 605 kr | 509 543 kr |
| Finanskostnader | 142 kr | – | 0 kr |
| Netto finans | 195 440 kr | 594 605 kr | 509 543 kr |
| Resultat før skatt | 94 358 kr | 524 399 kr | 442 519 kr |
| Årsresultat | 94 358 kr | 524 399 kr | 442 519 kr |
Balanse
| Eiendeler | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Sum anleggsmidler | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
| Fordringer | 0 kr | – | 0 kr |
| Investeringer | 6,5 mill. kr | 6,4 mill. kr | 5,9 mill. kr |
| Bankinnskudd og kontanter | 42 268 kr | 44 484 kr | 29 522 kr |
| Sum omløpsmidler | 6,6 mill. kr | 6,5 mill. kr | 6,0 mill. kr |
| Sum eiendeler | 6,6 mill. kr | 6,5 mill. kr | 6,0 mill. kr |
| Egenkapital og gjeld | |||
| Innskutt egenkapital | 4,8 mill. kr | 4,8 mill. kr | 4,7 mill. kr |
| Opptjent egenkapital | 1,7 mill. kr | 1,7 mill. kr | 1,3 mill. kr |
| Sum egenkapital | 6,6 mill. kr | 6,5 mill. kr | 6,0 mill. kr |
| Langsiktig gjeld | – | 0 kr | 0 kr |
| Kortsiktig gjeld | 23 034 kr | 24 193 kr | 22 000 kr |
| Sum gjeld | 23 034 kr | 24 193 kr | 22 000 kr |
| Sum egenkapital og gjeld | 6,6 mill. kr | 6,5 mill. kr | 6,0 mill. kr |
Nøkkeltall
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 100 % | 100 % | 100 % |
| Driftsmargin | – | – | – |
| Likviditetsgrad | 285,60 | 268,07 | 271,67 |
Kilde: Regnskapsregisteret i Brønnøysund. Egenkapitalandel er egenkapital delt på sum eiendeler, driftsmargin er driftsresultat delt på driftsinntekter, og likviditetsgrad er omløpsmidler delt på kortsiktig gjeld (over 1 betyr at kortsiktige forpliktelser er dekket).
Kan Næringsforeningen I Trondheimsregionens Tiltaksfond Sti gå konkurs?
Lav risiko Siste regnskap (2025) viser omsetning på 0 kr, et resultat på 94 358 kr og egenkapital på 6,6 mill. kr (100 % av eiendelene). Selskapet går med overskudd og har en sunn egenkapital, så det er ingenting i regnskapet som tyder på at det er i fare.
Vanlige spørsmål om Næringsforeningen I Trondheimsregionens Tiltaksfond Sti
Hva driver Næringsforeningen I Trondheimsregionens Tiltaksfond Sti med?
Næringsforeningen I Trondheimsregionens Tiltaksfond Sti er registrert med bransjen «aktiviteter i fond/legat som støtter veldedige og allmennyttige formål» i Brønnøysundregistrene.
Hvem er styreleder i Næringsforeningen I Trondheimsregionens Tiltaksfond Sti?
Styreleder i Næringsforeningen I Trondheimsregionens Tiltaksfond Sti er Berit Rian.
Hva er omsetningen til Næringsforeningen I Trondheimsregionens Tiltaksfond Sti?
Næringsforeningen I Trondheimsregionens Tiltaksfond Sti hadde en omsetning på 0 kr i 2025 og et resultat på 94 358 kr, ifølge Regnskapsregisteret.
Hvor holder Næringsforeningen I Trondheimsregionens Tiltaksfond Sti til?
Næringsforeningen I Trondheimsregionens Tiltaksfond Sti har forretningsadresse Næringsforeningen i Trondheim, Dronningens gate 12, 7011 Trondheim.
Er Næringsforeningen I Trondheimsregionens Tiltaksfond Sti konkurs?
Nei. Næringsforeningen I Trondheimsregionens Tiltaksfond Sti er ikke registrert med konkurs eller avvikling i Brønnøysundregistrene.
Kilde: Brønnøysundregistrene og Regnskapsregisteret.