K Vaule Holding AS
Org.nr. 988587796 · Aksjeselskap · Voll
Om selskapet
- Selskap
- K Vaule Holding AS (aksjeselskap)
- Org.nr
- 988587796
- Styreleder
- Jøran Vaule
- Adresse
- Selestranda 42, 4354 Voll
- Stiftet
- 2005
- Bransje
- Kjøp og salg av egen fast eiendom
Hvem eier K Vaule Holding AS?
- Jane Karin Retland Vaule 27,6 %
- Jv Invest AS 11,6 %
- Dick Tjørswaag Vaule 21,7 %
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister (2025).
Regnskap for K Vaule Holding AS
Resultatregnskap
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Lønnskostnader | 139 023 kr | 220 197 kr | 232 320 kr |
| Sum driftskostnader | 141 572 kr | 623 663 kr | 298 952 kr |
| Driftsresultat | -141 572 kr | -623 663 kr | -298 952 kr |
| Finansinntekter | 7 920 kr | 31 970 kr | 25 023 kr |
| Finanskostnader | 1 353 kr | 610 823 kr | 6,0 mill. kr |
| Netto finans | 6 566 kr | -578 853 kr | -6,0 mill. kr |
| Resultat før skatt | -135 006 kr | -1,2 mill. kr | -6,3 mill. kr |
| Skattekostnad | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
| Årsresultat | -135 006 kr | -1,2 mill. kr | -6,3 mill. kr |
Balanse
| Eiendeler | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Sum anleggsmidler | 2,7 mill. kr | 2,7 mill. kr | 2,7 mill. kr |
| Fordringer | 230 148 kr | 151 547 kr | 251 198 kr |
| Investeringer | 2,0 mill. kr | 2,0 mill. kr | 2,4 mill. kr |
| Bankinnskudd og kontanter | 1,2 mill. kr | 3,4 mill. kr | 4,1 mill. kr |
| Sum omløpsmidler | 3,4 mill. kr | 5,5 mill. kr | 6,8 mill. kr |
| Sum eiendeler | 6,0 mill. kr | 8,2 mill. kr | 9,4 mill. kr |
| Egenkapital og gjeld | |||
| Innskutt egenkapital | 1,0 mill. kr | 1,0 mill. kr | 1,0 mill. kr |
| Opptjent egenkapital | 5,0 mill. kr | 7,1 mill. kr | 8,3 mill. kr |
| Sum egenkapital | 6,0 mill. kr | 8,1 mill. kr | 9,3 mill. kr |
| Langsiktig gjeld | – | 0 kr | 0 kr |
| Kortsiktig gjeld | 21 649 kr | 82 663 kr | 100 136 kr |
| Sum gjeld | 21 649 kr | 82 663 kr | 100 136 kr |
| Sum egenkapital og gjeld | 6,0 mill. kr | 8,2 mill. kr | 9,4 mill. kr |
Nøkkeltall
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 100 % | 99 % | 99 % |
| Driftsmargin | – | – | – |
| Likviditetsgrad | 154,83 | 67,12 | 67,58 |
Kilde: Regnskapsregisteret i Brønnøysund. Egenkapitalandel er egenkapital delt på sum eiendeler, driftsmargin er driftsresultat delt på driftsinntekter, og likviditetsgrad er omløpsmidler delt på kortsiktig gjeld (over 1 betyr at kortsiktige forpliktelser er dekket). Siste årsregnskap er ikke revidert.
Kan K Vaule Holding AS gå konkurs?
Noe risiko Siste regnskap (2025) viser omsetning på –, et resultat på -135 006 kr og egenkapital på 6,0 mill. kr (100 % av eiendelene). Selskapet gikk med underskudd siste år, så økonomien er sårbar, men det er ikke uvanlig for en nettbutikk i vekst.
Vanlige spørsmål om K Vaule Holding AS
Hva driver K Vaule Holding AS med?
K Vaule Holding AS er registrert med bransjen «kjøp og salg av egen fast eiendom» i Brønnøysundregistrene.
Hvem eier K Vaule Holding AS?
De største aksjonærene i K Vaule Holding AS er Jane Karin Retland Vaule (27,6 %), Jv Invest AS (11,6 %) og Dick Tjørswaag Vaule (21,7 %), ifølge Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hvem er styreleder i K Vaule Holding AS?
Styreleder i K Vaule Holding AS er Jøran Vaule.
Hvor holder K Vaule Holding AS til?
K Vaule Holding AS har forretningsadresse Selestranda 42, 4354 Voll.
Er K Vaule Holding AS konkurs?
Nei. K Vaule Holding AS er ikke registrert med konkurs eller avvikling i Brønnøysundregistrene.
Kilde: Brønnøysundregistrene, Skatteetatens aksjonærregister og Regnskapsregisteret.