Pharma Active AS
Org.nr. 993341843 · Aksjeselskap · Skedsmokorset
Om selskapet
Ledelse og styre
Hvem eier Pharma Active AS?
- Huu Erica Thien Khuong 50,0 %
- Martin Le 50,0 %
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister (2025).
Regnskap for Pharma Active AS
Resultatregnskap
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 275 000 kr | 484 226 kr | 814 290 kr |
| Sum driftsinntekter | 275 000 kr | 484 226 kr | 814 290 kr |
| Sum driftskostnader | 1,1 mill. kr | 2,0 mill. kr | 911 395 kr |
| Driftsresultat | -792 106 kr | -1,5 mill. kr | -97 105 kr |
| Finansinntekter | 1,7 mill. kr | 4,1 mill. kr | 9,0 mill. kr |
| Finanskostnader | 969 259 kr | 1,7 mill. kr | 2,9 mill. kr |
| Netto finans | 766 819 kr | 2,4 mill. kr | 6,1 mill. kr |
| Resultat før skatt | -25 287 kr | 907 045 kr | 6,0 mill. kr |
| Skattekostnad | -206 495 kr | -401 167 kr | -151 461 kr |
| Årsresultat | 181 208 kr | 1,3 mill. kr | 6,1 mill. kr |
Balanse
| Eiendeler | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Sum anleggsmidler | 18 mill. kr | 26 mill. kr | 27 mill. kr |
| Fordringer | – | 2,4 mill. kr | 1,0 mill. kr |
| Investeringer | 10 mill. kr | 10 mill. kr | 16 mill. kr |
| Bankinnskudd og kontanter | – | 590 767 kr | 683 084 kr |
| Sum omløpsmidler | 10 mill. kr | 13 mill. kr | 18 mill. kr |
| Sum eiendeler | 28 mill. kr | 39 mill. kr | 44 mill. kr |
| Egenkapital og gjeld | |||
| Innskutt egenkapital | 100 000 kr | 100 000 kr | 100 000 kr |
| Opptjent egenkapital | 10 mill. kr | 13 mill. kr | 17 mill. kr |
| Sum egenkapital | 10 mill. kr | 13 mill. kr | 17 mill. kr |
| Langsiktig gjeld | 11 mill. kr | 12 mill. kr | 13 mill. kr |
| Kortsiktig gjeld | 7,6 mill. kr | 13 mill. kr | 15 mill. kr |
| Sum gjeld | 18 mill. kr | 26 mill. kr | 27 mill. kr |
| Sum egenkapital og gjeld | 28 mill. kr | 39 mill. kr | 44 mill. kr |
Nøkkeltall
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 36 % | 34 % | 38 % |
| Driftsmargin | -288,0 % | -306,4 % | -11,9 % |
| Likviditetsgrad | 1,35 | 1,00 | 1,21 |
Kilde: Regnskapsregisteret i Brønnøysund. Egenkapitalandel er egenkapital delt på sum eiendeler, driftsmargin er driftsresultat delt på driftsinntekter, og likviditetsgrad er omløpsmidler delt på kortsiktig gjeld (over 1 betyr at kortsiktige forpliktelser er dekket).
Kan Pharma Active AS gå konkurs?
Lav risiko Siste regnskap (2025) viser omsetning på 275 000 kr, et resultat på 181 208 kr og egenkapital på 10 mill. kr (36 % av eiendelene). Selskapet går med overskudd og har en sunn egenkapital, så det er ingenting i regnskapet som tyder på at det er i fare. Omsetningen falt med 43 % fra året før.
Vanlige spørsmål om Pharma Active AS
Hva driver Pharma Active AS med?
Pharma Active AS er registrert med bransjen «utleie av egen eller leid fast eiendom» i Brønnøysundregistrene.
Hvem eier Pharma Active AS?
De største aksjonærene i Pharma Active AS er Huu Erica Thien Khuong (50,0 %) og Martin Le (50,0 %), ifølge Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hvem er daglig leder i Pharma Active AS?
Daglig leder i Pharma Active AS er Martin Le.
Hva er omsetningen til Pharma Active AS?
Pharma Active AS hadde en omsetning på 275 000 kr i 2025 og et resultat på 181 208 kr, ifølge Regnskapsregisteret.
Hvor holder Pharma Active AS til?
Pharma Active AS har forretningsadresse Hattemakerlia 153, 2019 Skedsmokorset.
Er Pharma Active AS konkurs?
Nei. Pharma Active AS er ikke registrert med konkurs eller avvikling i Brønnøysundregistrene.
Kilde: Brønnøysundregistrene, Skatteetatens aksjonærregister og Regnskapsregisteret.